Ienākt ar:
Par zaru dedzināšanu Timotiņu iela 16
Paldies pašvaldībai, ka joprojām ir vieta kur iedzīvotājiem aizvest koku lapas, zarus un c.! Bet par zariem, tomēr prātīgāk būtu tos šķeldot, un šķeldu izmantot apstādījumu mulčēšanai vai kā kurināmā enerģijas avotu. Nevis dedzināt, bezjēdzīgi piesārņojot un sildot atmosfēru!

; 30.08.2018
Atkritumi novadgrāvī Ziedleju iela
Pēc meliorācijas grāvju tīrīšanas diemžēl nepamet nepabeigta darba sajūta. Grāvī joprojām redzamas autoriepas akumulators, un citas drazas. Šeit grāvmalā atrodas arī kaķu mājas, kuras ir patstāvīgs piesārņojuma avots, jo vējš iepūš grāvī atnestos kaķu barotāju trauciņus. Domāju ūdenstilpnes tuvumā kaķu mājām nav īstā vieta! Pēdējais ne smukums uz kuru gribu norādīt ir pirms gada izbūvētās meliorācijas sistēmas ciematam “Ziedlejas”, kuras caurules novadītas novadgrāvī tieši pretī man īpašuma vārtiem. Šaubos vai kāds ciemata "Ziedlejas" iemītnieks gribētu pretī savas mājas fasādei šādu neestētisku ainavu - pa trubām regulārī šļācas meliorācijas ūdens un apkārt tām asfalta gabali, būvgružī...

; 07.04.2017
Asfalta segums izskalots Graudu ielas un Mazgraudu ielas stūris.(Šeit kartē nekorekti norādīta Mazgarudu ielas atrāšanās vieta, proti vina norādīta tur kur patiesība ir Graudu iela)
Lietus izskalojis Graudu ielu, virs Vecgaujas attekas caurteces! Ir pateikts Komunālservisā pirms pusotra mēneša, sekretāre pierakstija, bet pagaidām rīcības nav..!

; 02.09.2013
Kaut kas nepabeigts Stacijas 1
Līdzināta teritorija, bet ne lidz galam viss pabeigts.

Kristaps; 29.12.2011
ādiņas:
       
       
Ziņot par kļūdu, ieteikumi